EĞİTİM

Kurumumuzda çocuklarımız kendi yaş grubu içerisinde eğitim alır. Sınıfımızın oluştuğu ilk gün çocuklarımızı tek tek analiz eden öğretmenlerimiz çocuklarımızın ihtiyaç duyduğu alanlarda, özel olarak ve genel eğitim programları ile onları destekler ve rehberlik eder.

Sevgi ve bilginin buluştuğu yer; “Şeyma Şirin Anaokulu”

ÖĞRETİM

Öğretim bir rehberlik işidir. Çocuğa belli kalıpları dayatarak öğretmek yerine çocuğun pek çok şeyi kendi özgür iradesiyle deneyimlemesine ve keşfetmesine zemin hazırlamaktayız. Böylece öğretimi çocuk için eğlenceli bir hale getirmekteyiz.

Okul öncesine verilen emek, mutlu yarınlar demek…

Deneyimli Kadro

Kurumumuz, alanında donanımlı, bilgi becerisi yüksek, kendini sürekli geliştiren, çocuk merkezli bir eğitim anlayışına sahip, uzman eğitim kadrosuyla çalışmaktadır.

Sevgi ve bilginin buluştuğu yer; “Şeyma Şirin Anaokulu”

OYUN ALANLARIMIZ

Oyun, çocuğun yaşam biçimidir. Çocuklarımız için en önemli ihtiyaçlardan biridir oyun. Oyun içinde eğitim ise okul öncesi eğitimin vazgeçilmez esaslarındandır. Çocuklarımızın sosyal, duygusal ve karakteristik gelişimlerinin doğru ve sağlıklı oluşmasında oyun olmazsa olmazdır. Bu sebeple bizler oyunu, eğitim programımızın tamamına yaymaktayız.

İLETİŞİM

Görüş, istek ve önerileriniz için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.