KURUMSAL

1999 yılında aile eğitim programları ile başlayan hizmet yürüyüşümüz, 2000 yılının başı itibariyle geleceğimizin aydınları çocuklarımızı da kapsayan, aile, çocuk, okul merkezli bir anlayışla Şeyma Şirin Şirin Anaokulu ismiyle okul öncesi eğitim kurumuna dönüşmüştür. Kurulduğumuz günden bugüne amacımız, ideal-model aile çatısı altında yetişen, erdemli, faziletli, milli ve manevi değerlerle yoğrulmuş örnek bir neslin yetişmesinde öncülük etmektir.

Bizler okul öncesi eğitim kurumu olarak çocuklarımıza değişen ve gelişen dünyada çok iyi bir okul öncesi eğitimi vermek ve bunu yaparken çocuklarımızın mutlu ve sağlıklı bireyler olarak yetişmesine özen göstermek, en birinci hedeflerimizdendir.

350 m2 kapalı, 250 m2 açık alanda kurulu olan 3 katlı binamız; oyun salonları, derslikler, yeterli sayıda lavabolar, yemekhane ve oyun parkı ile çocuklarımızın bütün ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmıştır. Aile sıcaklığı ve güvenirliği içinde, okul öncesi eğitim kurumu bilinç ve ciddiyeti ile sağlıklı, mutlu ve erdemli nesiller yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Okulumuz; 3 ile 6 yaş arası çocuklarımıza hizmet vermektedir. Kurumumuz, kurulduğu günden bugüne yüzlerce çocuğumuzu toplumsal ve sosyal hayata hazırlamış, saygın ve köklü kuruluşlardan biridir.

Anaokulumuz hakkında sorularınız, öneri ve görüşleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Okul Açılış: 7.30 – 18.30 (Çalışanlarımız için geçerlidir.)

Eğitim Saatlerimiz: 9.30 – 16.30

 

Beslenme Menüsü

  • Sabah Kahvaltısı
  • Öğle Yemeği
  • İkindi Kahvaltısı

Menü listesi her ay başında velilerimize gönderilmektedir.

Sevgi ve bilginin buluştuğu yer;
Şeyma Şirin Anaokulu

Bizi nasıl bulursunuz?

www.seymasirinanaokulu.com.tr
(0216) 491 58 44